Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Dřevoryt na papíře, 150 x 100 mm, rámováno v paspartě, pod sklem, značeno v desce vlevo dole J Váchal, signováno vpravo dole J Váchal.Autor viz T 2/634, V 5/1, NEČVU 2/889.